با پرینتر سه بعدی چه کاری میتوانم انجام دهم؟

مجموع مقالات کاربردی پرینتر سه بعدی

در این قسمت سعی کردیم برای شما مقالاتی را آماده کنیم که اولا کاملا کاربردی باشد. دوما کاملا یونیک باشد.یونیک یعنی کاملا …ای بابا..یونیک چی میشد معنیش؟ داداش یه دقیقه صبر کن ترنسلیتو باز کنم…

منظور از مقاله های یونیک ، مقاله ای است که از جایی کپی پیست نشده باشه و صفر تا صدش رو خودمون تولید کرده باشیم.جداٌ از امروز در جلسه هیئت مدیره شرکت فنی مهندسی 3dRF تصویب شد که در سایت، شروع به نوشتن مقالات یونیک گردد (مدیونید اگر فکر کنید دلیلمون بخاطر سئو سایته) ،فقط و فقط دلیلمون افزایش دانش مشتری هامون برای استفاده هر چه بهتر و درست تر از پرینترهای سه بعدیه، حالا چه میخواد پرینتر سه بعدی تولید شده از شرکت ما باشه یا چاپگر سه بعدی تولیدی شرکتی دیگر، فی سبیل الله تصمیم گرفتیم این کارو انجام و بدیم و از اون بهتر( از دید من بخونید از اون بدتر، اخه کار من زیادتر میشه) تصمیم بر این شده که تمامی این مقالات در اپلیکیشن خودمون هم انتشار داده بشه، درجریان هستید که اپلیکیشن داریم، در جریان نیستید ؟ پس لطفا سریع دانلود و نصبش کنید.لینکشو میزارم اینجا.( دانلود اپلیکیشن)

خوب تا اینجای کار با اعضای محترم هیئت مدیره بود اینجا به بعدش با بنده. اینکه این مقالات تخصصی روی کدام پرینترها باشن و یا اینکه چجوری بخوایم بنویسمشون یا قراره ترجمه کنم.تمامی این تصمیمات رو قراره بنده (مدیر فنی شرکت فنی مهندسی 3dRD) اخذ کنم.راستش شدیداٌ تصمیم دارم که مقالات تقسیم بندی شده باشن، یعنی اون خانمی که قراره از پرینتر سه بعدی مصارف خانگی در منزل استفاده کنه باید بتونه فقط مقالات کاربردی در این ضمینه رو راحت پیدا کنه و اون عزیزی که قراره از پرینتر سه بعدی مصارف صنعتی یا نیمه صنعتی در کسب و کار صنعتی خودش استفاده کنه هم بتواند خیلی راحت مقالات خودش را در این ضمینه بیابد. پس به جد تصمیم دارم این مقالات رو تفکیک شده ارائه بدم.البته راستش منتظرم تعداد این مقالات از عدد 10 رد بشه بعد شروع به تقسیم بنده و تفکیک کنم ، چون تا ده تا مقاله عددی نیست که بخواد مشتزی یا یوزر رو سردرگم بکنه که خدای من کجاست اون مقاله ای که میخوام؟ پس انشالله صبور باشید تا مقالات یونیکمون به عدد 10 برسد سپس شروع به تقسیم بندی مشتی هم میکنیم.

برویم بر سر مبحث شیرین مقالات ، که این مقالات چه باشند؟ در چه سبکی باشند؟ با چه ادبیاتی نوشته شوند؟ و تا چقدر قرار است آموزش دهند؟ راستش تصمیم شخصیم بر این شد که بیست موضوع و سر تیتر مقاله در ابتدا انتخاب کنم و سپس در طی یک هفته هر کدام را به یک مقاله کاملا یونیک با تصاویری کاملا اختصاصی و منحصر به فرد تبدیل کنم.راستش خودم بدم میاد مقاله ای نوشته بشه که مشتری بعد از خواندن دو پارگراف بسیار طویل بگه : ای بابا، جون بکن اینو از همون اول بگو دیگه….جداٌ خودم از این حیث (امیدوارم حیث رو درست نوشته باشم) مقالات بیزارم ، بخاطر همین میخوام مقالات کاملا مختصر و مفید باشند و تصاویر بسیار کاربردی هم داخلش قرار بدم که مشتری بعد از مطالعه اش واقعا راضی باشد و کلی فحش و دری وری نثارمان نکند..زین رو الحق و الانصاف برای هر مقاله چیزی حدود یک هفته وقت خواهم گذاشت و انشالله اگر مدیرعامل شرکت موافقت کند سه پرینتر سه بعدی مصارف خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی هم در اختیار خواهم گرفت تا بتوانم هر کدام از قطعاتی که قرار است در یک مقاله ساخته شود را با هر سه پرینترسه بعدی تست کنم تا انشالله بهترین نتیجه عاید شما شود.خدارو چه دیدی شاید تصمیم گرفتن اصلا به صورت فیلم آموزشی مطالب را ارائه بدم.پس در یک کلام: منتظر مقالات بترکونی از طرف من باشید.

سیاووش رادان

مدیر فنی شرکت فنی مهندسی 3dRD

بزرگترین و تخصصی ترین تولید کننده پرینترهای سه بعدی در ایران