درباره تولیدکننده پرینتر سه بعدی | پرینتر سه بعدی | تری دی آر دی (3dRD)
null

درباره ما:

اول کتابیشو بخونید بعدش خودمونیشم میگم!

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، شرکت را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت رسانه‌های دیجیتال، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

درباره برند 3dRD پرینترهای سه بعدی
تولید کننده پرینتر های سه بعدی
null

هدف ما چیه؟

اینا کتابیش بود حالا خودمونیش :

آرزوم اینه جوونای کشورم وقتشون رو بیهوده تلف نکنن، کفتر باز نشن، کلش باز نشن، خدای نکرده دودی نشن. برای اینکه بهشون بگیم این کارو نکن، این راهو نرو… باید یه پیشنهادی هم جلوی پاش بزاریم و بگیم این راهو برو و این کارو بکن، یه پیشنهادی که به تفکر جوونای امروز بخوره.به نظرم صنعت الکامپ میتونه تماما فکر و ذکر جوونای امروز رو به خودش معطوف کنه و نزاره اونا بیهوده وقتشون رو تلف کنن.از این رو پرینتر سه بعدی که خدا کمک کرد و تونستیم خط تولیدشو در کشور عزیزمون راه اندازی کنیم دستگاه بسیار کار راه انداز، پول ساز و ایده پردازیه.شما این دستگارو بخر باهاش روزی n تا گلدون بساز، روزی n تا سپر ماشین بساز، روزی n تا قطعات خاص مد نظر خودتو بساز…سرگرمی و کار و درآمد زایی از این بهتر؟؟

برند اول تولید پرینتر سه بعدی در ایران
صادرات پرینتر سه بعدی

رقابت با تولیدات خارجی

با افتخار برند اول پرینتر سه بعدی کشور هستیم

شرکت فنی مهندسی صنعت سامه سپنتا پایکار با نام تجاری تری دی آر دی 3dRD در سال 1389 تاسیس شد. این شرکت در ابتدا در مقوله ساخت ابجکتهای سه بعدی فعالیت میکرد تا اینکه به مرور زمان پا در عرصه صنعت نهاد و شروع به ساخت پرینترهای سه بعدی با کیفییتی مطابق استاندارد های جهانی کرد.

پرینترهای سه بعدی ما از سال 1395 وارد بازار های جهانی از جمله سایتهای فروشگاهی معتبر ebay ، amazon و چندین و چند فروشگاه بین المللی دیگر شد و امروزه مفتخریم با تولیدکنندگان بزرگ این دستگاه از کشورهای چین ، لهستان ، آلمان، ایتالیا و امریکا در حال رقابت هستیم.

گواهینامه ها تاییدیه ها

برای دیدن گواهینامه ها و تاییدیه ها روی تصویر بالا کلیک کنید

null

معرفی اعضا

اعضای اصلی تشکیل دهنده تیم ما:

حماد تیرگر فاخری

حماد تیرگر فاخری

کارشناس ارشد عمران

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

blank

روح الله توشه جو

لیسانس عمران

رئیس هیئت مدیره و عضو هیات مدیره

blank

سینا لاهیجانی

دکترای الکترونیک

عضو هیئت مدیره

blank

اسداله کوشالی

دکترای نرم افزار

عضو هیئت مدیره

امتیاز بدهید
فهرست