درباره تولیدکننده پرینتر سه بعدی | صنعت سامه | تری دی آر دی (3dRD)
null

درباره ما:

اول کتابیشو بخونید بعدش خودمونیشم میگم!

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، شرکت را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت رسانه‌های دیجیتال، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

درباره برند 3dRD پرینترهای سه بعدی
تولید کننده پرینتر های سه بعدی
null

هدف ما چیه؟

اینا کتابیش بود حالا خودمونیش :

آرزوم اینه جوونای کشورم وقتشون رو بیهوده تلف نکنن، کفتر باز نشن، کلش باز نشن، خدای نکرده دودی نشن. برای اینکه بهشون بگیم این کارو نکن، این راهو نرو… باید یه پیشنهادی هم جلوی پاش بزاریم و بگیم این راهو برو و این کارو بکن، یه پیشنهادی که به تفکر جوونای امروز بخوره.به نظرم صنعت الکامپ میتونه تماما فکر و ذکر جوونای امروز رو به خودش معطوف کنه و نزاره اونا بیهوده وقتشون رو تلف کنن.از این رو پرینتر سه بعدی که خدا کمک کرد و تونستیم خط تولیدشو در کشور عزیزمون راه اندازی کنیم دستگاه بسیار کار راه انداز، پول ساز و ایده پردازیه.شما این دستگارو بخر باهاش روزی n تا گلدون بساز، روزی n تا سپر ماشین بساز، روزی n تا قطعات خاص مد نظر خودتو بساز…سرگرمی و کار و درآمد زایی از این بهتر؟؟ این مقاله رو بخونید: دنیاتو خودت بساز !

درباره 3dRD تولید کننده پرینتر سه بعدی
صادرات پرینتر سه بعدی

رقابت با تولیدات خارجی

با افتخار برند اول پرینتر سه بعدی کشور هستیم

شرکت فنی مهندسی صنعت سامه سپنتا پایکار با نام تجاری تری دی آر دی 3dRD در سال 1389 تاسیس شد. این شرکت در ابتدا در مقوله ساخت آبجکتهای سه بعدی فعالیت میکرد تا اینکه به مرور زمان پا در عرصه صنعت نهاد و شروع به ساخت پرینترهای سه بعدی با کیفییتی مطابق استاندارد های جهانی کرد.

پرینترهای سه بعدی صنعت سامه از سال 1395 وارد بازار های جهانی از جمله سایتهای فروشگاهی معتبر ebay ، amazon و چندین و چند فروشگاه بین المللی دیگر شد و امروزه مفتخریم با تولیدکنندگان بزرگ این دستگاه از کشورهای چین ، لهستان ، آلمان، ایتالیا و امریکا در حال رقابت هستیم.

گواهینامه ها تاییدیه ها

برای دیدن گواهینامه ها و تاییدیه ها روی تصویر بالا کلیک کنید

null

معرفی اعضا

اعضای اصلی تشکیل دهنده تیم ما:

حماد تیرگر فاخری

حماد تیرگر فاخری

کارشناس ارشد عمران

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

روح الله توشه جو

لیسانس عمران

رئیس هیئت مدیره و عضو هیات مدیره

سینا لاهیجانی

دکترای الکترونیک

عضو هیئت مدیره

اسداله کوشالی

دکترای نرم افزار

عضو هیئت مدیره

3.6/5 - (8 امتیاز)
فهرست