تفاوت پرینتر سه بعدی نیمه صنعتی و نیمه صنعتی پلاس 3dRD

تفاوت پرینتر سه بعدی نیمه صنعتی و نیمه صنعتی پلاس 3dRD

مقایسه پرینترهای سه بعدی نیمه صنعتی با نیمه صنعتی پلاس ساخت 3dRD

در ویدئو بالا تفاوت پرینتر سه بعدی نیمه صنعتی و نیمه صنعتی پلاس را شرح داده‌ایم. در صورتیکه تمایل به دیدن ویدئو ندارید می‌توانید این مقاله را مطالعه نمایید. زیرا تمام مطالب داخل ویدئو و داخل مقاله یکسان هستند.

تفاوت اصلی پرینتر های سه بعدی نیمه صنعتی و نیمه صنعتی پلاس 3dRD

بزرگترین تفاوتی که این دو نوع دستگاه با هم دارند در سیستم حرکتی و اتاقک پرینت می­‌باشد.

پرینتر سه بعدی نیمه صنعتی اتاقک پرینت ندارد. در سیستم حرکتی این مدل، از تسمه استفاده شده است و دارای میز متحرک است.

اما پرینتر سه بعدی نیمه‌صنعتی پلاس اتاقک پرینت دارد. میز ثابت است و از سیستم حرکتی بدون شفت و بلبرینگ استفاده می‌­کند. در عوض از ریل و بابون استفاده می­‌کند و تقریبا تمام فیلامنت‌های موجود در بازار را می‌­تواند تولید کند. پرینتر سه بعدی نیمه صنعتی پلاس اتاقک پرینت دارد. تاثیرات محیط و دمای محیط روی قطعه تاثیر نمی­‌گذارد. اما دستگاه نیمه صنعتی اتاقک پرینت ندارد.

در واقع پرینتر نیمه‌صنعتی‌پلاس در کلاس تجاری قرار می‌­گیرد و پرینتر نیمه‌صنعتی برای استفاده در منزل و کارگاه‌های بسیار کوچک مورد استفاده قرار می‌­گیرد.

تفاوت چاپگرها در ابعاد قطعه تولیدی

تفاوت دیگر این دو نوع چاپگر در ابعاد قطعه‌ای است که می‌­توانند تولید کنند.

نیمه صنعتی ابعاد 30 در 30 و ارتفاع 25 سانتی متر

نیمه صنعتی پلاس 40 در 40 در ارتفاع 30 سانتی متر

بالطبع این تفاوت باعث ایجاد تفاوت در کاربرد پرینترها نیز می‌شود. چرا که بعنوان مشتری باید به اندازه قطعاتی که می‌خواهید تولید کنید دقت کنید تا انتخاب درستی داشته باشید.

تفاوت پرینترهای سه بعدی از نظر مواد مورد استفاده

پرینتر نیمه صنعتی پلاس دو نازله است. یعنی دو تا مواد را می‌­توانید با هم پرینت کند. ولی پرینتر سه بعدی نیمه صنعتی تک نازله است. پس فقط از یک ماده می‌تواند استفاده کند.

گارانتی، خدمات پس از فروش و نحوه حمل و نقل پرینترهای سه بعدی

هر دو پرینتر یک سال گارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش دارند. هر دو دستگاه را می‌­توانید در داخل سالن شوروم ما ببینید و حضورا اقدام به خرید کنید. اما نکته‌ای که باید مد نظر داشته باشید این است که دستگاه نیمه‌صنعتی‌پلاس داخل ماشین سواری جا نمی‌­شود و باید برای حمل و نقل آن از وانت استفاده نمایید. اما پرینتر نیمه‌صنعتی هنگامی که بسته‌بندی می­‌شود و داخل باکس ام دی اف چوبی قرار می­‌گیرد داخل سواری جا می­‌شود.

اگر بخواهید دستگاه را ما برای شما حمل کنیم مثل همه دستگاه‌های دیگر، تمام خسارت ناشی از حمل و نقل به عهده ما خواهد بود. با خودروی اختصاصی شرکت، دستگاه را درب منزل تحویل می­‌دهیم. نصب، راه‌اندازی و آموزش را کارشناسی که همراه دستگاه می‌­آید برای شما انجام می‌­دهد. یعنی در منزل به شما بطور کامل آموزش می‌­دهد.

در این حالت شما درب منزل دستگاه را تحویل می­گیرید و اگر اتفاقی در مسیر بیفتد ضرر و زیان آن به عهده شرکت خواهد بود. با انتخاب این روش حمل و نقل، مبلغی به مبلغ دستگاهتان اضافه می­­‌شود. این مبلغ با توجه به فاصله کارخانه از محلی که چاپگر نصب خواهد شد محاسبه می­‌شود.

از توجه شما متشکریم.

3dRD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست