شرکت کوئیک پارتز خدمات قطعه درخواستی چاپ سه بعدی را به عنوان جایگزین سریعتر برای ماشینکاری یا قالب گیری تزریقی ارائه می دهد.

درباره شرکت کوئیک پارتز Quickparts

شرکت کوئیک پارتز Quick parts
شرکت کوئیک پارتز Quick parts
معرفی از زبان شرکت: ماموریت ما راحتی مشتری در قلب هر کاری است که ما انجام می دهیم. ماموریت ما همیشه این بوده است که قطعات سفارشی را برای همه مشتریان در دسترس تر کنیم. ما معتقدیم که هرکسی برای نیازهای تولیدی خود شایسته راه حل های منحصر به فرد و نوآورانه است. مهندسان ما که در بسیاری از تأسیسات ما در سراسر جهان مستقر هستند، چندین دهه تجربه تولید دارند و بر روی رضایت مشتری تمرکز لیزری دارند. با دسترسی به تکنولوژی و مواد پیشرفته و همچنین شبکه جهانی امکانات، ما از پیشروان صنعت چاپ سه بعدی و تولید سریع با کیفیت بالا هستیم.

 

ویدیو مربوط به تولیدات سریع شرکت کوئیک پارتز را ببینید:

پیشرفت در پرینت سه بعدی آن را به سریع ترین گزینه تولید برای قطعات و نمونه های اولیه در سرویس تولید Quickparts تبدیل کرده است.

افزایش خدمات تولید بر اساس تقاضای آنلاین – که در آن مشتریان یک فایل طراحی دیجیتال را آپلود می کنند و قطعات یا نمونه های اولیه خود را در چند روز دریافت می کنند – به شرکت های بیشتری این امکان را داده است که محصولات خود را سریعتر به بازار عرضه کنند، قطعات یدکی را راحت تر خریداری کنند و تولید ضروری را دوباره از سر بگیرند.

سازنده مستقر در سیاتل، Quickparts، سال‌هاست که با استفاده از روش‌های تولید سنتی، مانند قالب‌گیری تزریقی و انواع تولید افزودنی، که به عنوان چاپ سه بعدی نیز شناخته می‌شود، تولید بر اساس تقاضا ارائه می‌دهد.

اکنون، خدمات سریع یک روزه جدید این شرکت نشان می‌دهد که قطعات و نمونه‌های اولیه با استفاده از پرینتر سه بعدی یا روش‌های افزودنی در مقایسه با روش‌های سنتی چقدر سریع‌تر ساخته می‌شوند. برای قطعات یک روزه، این شرکت تولید افزودنی را با استفاده از فناوری تف جوشی لیزری انتخابی (تکنولوژی پرینت سه بعدی SLS) در نایلون بادوام ارائه می دهد. برای “Parts the next day”، گزینه های چاپ سه بعدی رزینی یک روزه برای قطعات در فوتوپلیمرها وجود دارد. در مقابل، سریع‌ترین مشتریانی که می‌توانند تزریق قطعات خود را قالب‌گیری کنند، پنج روز و سه روز برای ماشین‌کاری قطعات است.

این شرکت می‌گوید:

پیشرفت‌های اخیر چاپگرهای سه بعدی و فناوری‌های جدید تولید، این امکان را برای شرکت فراهم کرده است تا بسته به محیط کار، به جای چند روز، سفارشات را در چند ساعت انجام دهد.

پرینت سه بعدی رزین در Quickparts برای تولید قالب (منبع: Quickparts)
پرینت سه بعدی رزین در Quickparts برای تولید قالب (منبع: Quickparts)

استفاده از پرینتر سه بعدی رزینی در Quickparts برای تولید قالب

از آنجایی که تولیدکنندگان در سرتاسر جهان همچنان با زنجیره تامین مختل شده مبارزه می‌کنند و به روش‌های تولید جایگزین سریع و در دسترس تر روی می‌آورند، شرکت‌هایی مانند Quickparts و رقبا، Xometry، Sculpteo و Materialize در حال گسترش خدمات و مراکز جهانی خود هستند.

این شرکت می‌گوید که سرویس سریع Quickparts فقط در ایالات متحده در دسترس است، اما در حال ایجاد ظرفیت محلی در اروپا است. سرویس اکسپرس در اوایل سال 2023 برای اتحادیه اروپا برنامه ریزی شده است. Quickparts دارای هفت مرکز تولیدی است، چهار کارخانه در ایالات متحده و هر کدام یک در بریتانیا، ایتالیا و فرانسه، و یک شبکه جهانی با بیش از 150 شریک تولیدی. این شرکت اخیراً از همکاری با سازنده چاپگرهای سه بعدی صنعتی Roboze خبر داده است. این مطلب شاید برایتان جذاب باشد: تولید بطری نوشیدنی پپسی با پرینتر سه بعدی که برای شرکت پپسی که 96درصد صرفه جویی را میسر کرده است.

به گفته این شرکت در طی پیشرفت هایی که بواسطه ی پرینتر سه بعدی داشته اند اکنون مشتریانی که به دنبال قطعات ساخته شده بر روی ماشین های Roboze هستند، که در ترموپلاستیک های درجه مهندسی تخصص دارند، می توانند به Quickparts مراجعه کنند. این شرکت چاپگرهای Roboze را در چندین مکان دارد. به طور مشابه، Quickparts همکاری جدیدی با سازنده چاپگر Nexa3D دارد تا چاپ سه بعدی رزین صنعتی سریع خود را به عنوان بخشی از پیشنهاد سریع همان روز(express) ارائه دهد.

کوئیک پارتز Quickparts
کوئیک پارتز Quickparts

{ شعار کوئیک پارتز: فرهنگ برتری و تمرکز }

زیاد ابو، مدیرعامل Quickparts، می‌گوید:

« ما از انواع مارک‌های چاپگر سه بعدی با کیفیت بالا برای خدمات خود استفاده می‌کنیم، و دائماً در حال آزمایش گزینه‌های جدید برای شناسایی بهترین راه‌حل‌ها برای مشتریان خود هستیم. »

 

صنعت سامه (3dRD) بزرگترین و تخصصی ترین تولید کننده پرینترهای 3 بعدی در ایران “

Translated from source: all3dp.com

به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • جالب بود

  پاسخ
 • mohamad amirhashemi
  16 بهمن 1401 11:25

  من عاشق تکنولوژی پرینتر سه بعدی ام، ممنون از شرکت صنعت سامه که اخبار پرینترهای سه بعدی را منتشر میکند
  مرسی از ویدیویی که گذاشتین بخاطر اینکه زیرنویس فارسی هم داره❤️❤️❤️

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید