CIRCULA از صندلی پذیرایی سازگار با محیط زیست با چاپ سه بعدی رونمایی کرد

شرکت مبلمان پرینت سه بعدی CIRCULA در استانبول جدیدترین محصول خود را معرفی کرده است که اولین صندلی پرینت سه بعدی ترکیه است که با مواد زیستی کامپوزیت قابل بازیافت ساخته شده است. این صندلی که “صندلی سالن WOOD-LOOP” نامیده می شود، ترکیبی منحصر به فرد از 51٪ الیاف چوب و 49٪ پلیمر است که هم ظرافت و هم آگاهی محیطی را در بر می گیرد.

صندلی سالن WOOD-LOOP. پایدار و زیبا. (اعتبار تصویر: CIRCULA)
صندلی سالن WOOD-LOOP. پایدار و زیبا. (اعتبار تصویر: CIRCULA)

صندلی سالن WOOD-LOOP ساخته شده با پرینتر سه بعدی

صندلی سالن WOOD-LOOP مفهوم مبلمان پرینت سه بعدی را بازتعریف می کند و شکاف بین تولید مواد افزودنی مدرن و صنایع دستی سنتی را پر می کند. لایه های چوبی آن زیبایی بی انتها چوب را می تاباند، در حالی که ساختار آن با طراحی متفکرانه به طور یکپارچه با توزیع وزن طبیعی بدن سازگار است. نکته قابل توجه این است که ترکیب توخالی صندلی هاله ای از سبکی را ایجاد می کند و تجربه کلی را بهبود می بخشد.

این یک ماده بسیار زیبا و هوشمند است. در طول مرحله نمونه سازی، ما ضایعات و قطعات کاذب باقیمانده از فرآیند چاپ را کوچک کردیم و صندلی دیگری را چاپ کردیم.”

ما اثاثیه را به عنوان یک سرویس می‌بینیم و با قبول مسئولیت دایره‌ای بودن، حرکتی جسورانه انجام می‌دهیم. با ارائه یک گزینه افزایش مداوم برای خریداران مستقیم و کسب و کارها، ما اطمینان حاصل می کنیم که چرخه عمر مواد را طولانی می کنیم و انتظارات طولانی مدت از کارایی را که مصرف کنندگان از شرکت ها انتظار داشتند را برآورده می کنیم.

CIRCULA قصد دارد از طریق یک مدل افزایش مداوم چرخه، چرخه عمر صندلی را افزایش دهد و به مسئله مبرم ضایعات مبلمان رسیدگی کند. با توجه به اینکه نزدیک به 90 درصد زباله های مبلمان به محل های دفن زباله یا سوزانده می شوند، مشکل پایداری صنعت مبلمان سنتی واضح است. ماموریت CIRCULA این است که با تعیین استانداردی جدید برای دایره ای بودن، تحولی متحول کننده در طراحی، ساخت و مصرف مبلمان ایجاد کند. نام شرکت به وضوح نشان دهنده این اخلاق است.

صندلی سالن WOOD-LOOP. پایدار و زیبا. (اعتبار تصویر: CIRCULA)
صندلی سالن WOOD-LOOP. پایدار و زیبا. (اعتبار تصویر: CIRCULA)

سازگاری

با شتاب گرفتن نگرانی ها در مورد بحران آب و هوا، ابتکار سازگار با محیط زیست CIRCULA با تقاضای رو به رشد برای محصولات پایدار همسو می شود. این شرکت با حمایت از استفاده از مواد تجدیدپذیر و فناوری چاپ سه بعدی، آینده ای را متصور است که در آن مبلمان هم از نظر زیبایی شناسی جذاب و هم از نظر زیست محیطی مسئول هستند.

3dRD

شرکت صنعت سامه با نام تجاری 3dRD بزرگترین و تخصصی ترین تولیدکننده پرینترهای سه بعدی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست