ساخت کنترلر شبیه ساز پرواز Yawman Arrow با چاپ سه بعدی

در دنیای شبیه سازی پرواز، دقت و واقع گرایی در درجه اول اهمیت قرار دارد. Yawman Flight با همکاری MotoCilino Engineering Services سفری را برای ایجاد کنترلر شبیه ساز پرواز دستی Yawman Arrow آغاز کرده است. این کنترلر آشنایی یک جوی پد بازی سنتی را با کنترل های پرواز پیچیده موجود در هواپیماهای واقعی ترکیب می کند و تجربه بی نظیری را به علاقه مندان و متخصصان هوانوردی ارائه می دهد.

گیم پد با کنترل پرواز. (اعتبار تصویر: Yawman Flight)
گیم پد با کنترل پرواز. (اعتبار تصویر: Yawman Flight)

پروژه Yawman Arrow با درخواست دلهره آور توسعه سریع و بدون بار قالب گیری تزریقی پرهزینه روبرو شد. این چالش با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی رزین برطرف شد.

Yawman Flight با همکاری با سرویس مهندسی MotoCilino، تحت 17 تکرار طراحی شگفت‌انگیز قرار گرفت، که به سرعت در یک نمونه اولیه متشکل از 36 جزء مجزا به اوج رسید که همه آنها به صورت سه بعدی با استفاده از رزین با کارایی بالا چاپ شده بودند. انتخاب این روش پرینت سه بعدی به دلیل قابلیت اطمینان و کیفیت چاپ استثنایی به دست آمده انجام شده است، که دقیقاً منعکس کننده خواص مکانیکی ABS قالب تزریقی است.

36 قسمت چاپ شده کنترلر. (اعتبار تصویر: Yawman Flight)
36 قسمت چاپ شده کنترلر. (اعتبار تصویر: Yawman Flight)

قابل ذکر است که این روش چاپ سه بعدی زمان تحویل قطعات را در مقایسه با سایر چاپگرهای SLA رومیزی به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. کنترل‌کننده Yawman Arrow به پایان رسیده است که سطحی شبیه به قالب تزریقی و عملکرد مکانیکی دارد.

در صنعت سخت‌گیرانه شبیه‌سازی پرواز، جایی که واقع‌گرایی حاکم است، Yawman Arrow استاندارد جدیدی را تعیین کرده است و به لطف ساخت افزودنی و لمس عوامل انسانی، سطح شبیه‌سازی پرواز را بالا می‌برد.

شرکت صنعت سامه با نام تجاری 3dRD بزرگترین و تخصصی ترین تولیدکننده پرینترهای سه بعدی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست