طراح صنعتی محصولات Ikea را با پرینتر سه بعدی ارتقا میدهد

اگر از طرفداران IKEA هستید اما با برخی از ویژگی های عجیب و غریب محصولات مواجه شده اید، خبرهای خوبی در افق وجود دارد. آدام میکلوسی، طراح صنعتی مجارستانی، مهارت نوآورانه خود را با قدرت چاپ سه بعدی ترکیب کرده است تا به نقاط درد رایج مرتبط با محصولات IKEA رسیدگی کند. Miklosi با همکاری با Enable 3D، یک استودیوی آلمانی تولید مواد افزودنی، مجموعه Uppgradera 3 خود را معرفی می‌کند و پنج راه‌حل مبتکرانه را ارائه می‌کند که می‌توان آنها را به صورت رایگان دانلود کرد و در خانه پرینت سه بعدی کرد.

طراح صنعتی محصولات Ikea را با پرینتر سه بعدی ارتقا میدهد
طراح صنعتی محصولات Ikea را با پرینتر سه بعدی ارتقا میدهد

نام تجاری Uppgradera به معنای «ارتقا» در انگلیسی، مظهر ماموریت Miklosi برای ارتقای محصولات IKEA از طریق پیشرفت‌های عملی است. هدف خلاقیت Miklosi با توجه به جزئیات و مهارت در شناسایی نیازهای کاربر، تبدیل اقلام روزمره به ابزاری استثنایی برای راحتی و کارایی است.

نکات برجسته این مجموعه عبارتند از:

جای لیوان سینی: برای سینی IKEA TILLGANG طراحی شده است، این نگهدارنده با گرفتن محکم لیوان ها از ریختن آن جلوگیری می کند و حمل و نقل نوشیدنی ها را راحت می کند.
حلقه رنده پنیر: حلقه ای علاوه بر رنده IKEA UPPFYLD، از ریزش رنده های پنیر جلوگیری می کند و فرآیند رنده شدن را ساده می کند.
هک درپوش قفسه لباس: یک بلوک پرینت سه بعدی بدون زحمت روی درپوش های قفسه لباس MULIG قرار می گیرد و از لیز خوردن رخت آویزها جلوگیری می کند.
قفسه گیره خشک کن: این گیره مخصوص قفسه خشک کن IKEA FROST ساخته شده است، این گیره به طور ایمن قسمت های جانبی قفسه را در جای خود نگه می دارد و ذخیره سازی بدون دردسر را تضمین می کند.
جداکننده نگهدارنده مسواک: ابزار سازماندهی نهایی حمام، این جداکننده به راحتی در جای مسواک IKEA TISKEN ادغام می شود.

طرح های Miklosi فقط به اشکالات محصول رسیدگی نمی کند. آنها مظهر عصر جدیدی از مشارکت مصرف کننده هستند. مانوئل سیسکوفسکی، بنیانگذار Enable 3D، پیش‌بینی می‌کند که این طرح‌ها نشان‌دهنده تغییر در روند مصرف هستند، جایی که مشتریان فعالانه در محصول نهایی مشارکت می‌کنند. همانطور که IKEA مونتاژ مبلمان را متحول کرد، اکنون این مشتریان آنها هستند که در موج دوم اختلال پیشگام هستند.

شرکت صنعت سامه با نام تجاری 3dRD بزرگترین و تخصصی ترین تولیدکننده پرینترهای سه بعدی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست