صندل پرینت سه بعدی ASICS و LuxCreo : راحتی برای ورزشکاران

صندل پرینت شده سه بعدی ASICS و LuxCreo راحتی را برای ورزشکاران دوباره تعریف می کند

“ما با هم در حال پیش بردن امکانات در کفش هستیم.”

مایکل استروهکر ، از بنیانگذاران و مدیر ارشد درآمد شرکت چاپ سه بعدی

صندل هیبریدی ASICS ACTIBREEZE
صندل هیبریدی ASICS ACTIBREEZE

یک شرکت چاپ سه بعدی با همکاری برند ورزشی ASICS ، از عرضه نسل دوم صندل ACTIBREEZE HYBRID خبر داده بود. صندل پرفورمنس که برای دوندگان در دوره های استراحت و ریکاوری طراحی شده است، از فناوری چاپ سه بعدی  بهره می برد و این سومین محصول کفشی است که از مشارکت این دو شرکت بیرون آمده است.

تولید و عرضه صندل چاپ سه بعدی ACTIBREEZE با تمرکز بر راحتی و تنفس پیشرفته

این شرکت‌ها می‌گویند که این صندل نتیجه «سال‌ها همکاری» است که منجر به تولید یک سری محصولات کفش چاپ سه‌بعدی از جمله گزینه‌های سفارشی شده است. همکاری های مشترک قبلی شامل فلیپ فلاپ های سفارشی پرینت سه بعدی بود که در سال 2021 عرضه شد و صندل ACTIBREEZE 3D SANDAL با پرینت کامل سه بعدی در سال 2022.

صندل جدید دارای یک پایه الاستیک چاپ سه بعدی است که به صورت پارامتریک در ساختار شبکه ای «فوق العاده ضخیم» برای تنفس پیشرفته و راحتی منطقه ای طراحی شده است، در حالی که پرینت سه بعدی آن را بسیار سبک می کند. این محصول از الاستومر چاپ سه بعدی استفاده می کند که به گفته شرکت دارای بازگشت انرژی “عالی”، انعطاف پذیری و مطابقت با AFIRM RSL است .

شرکت پرینت سه بعدی می گوید که مواد الاستومری تا 1 میلیون چرخه با 2000 نیوتن، چهار برابر وزن متوسط ​​بدن، با کمتر از 3 درصد تغییر در شکل و عملکرد، آزمایش شده است.

توسعه این صندل با آزمایش موسسه علوم ورزشی ASICS (ISS) پشتیبانی می شود که طبق گفته این شرکت، بیش از یک میلیون پای فرد را اسکن کرده و بیش از 100000 آزمایش بیومکانیکی را طی 30 سال انجام داده است.

صندل هیبریدی ASICS ACTIBREEZE بر روی صفحه ساخت چاپگر سه بعدی
صندل هیبریدی ASICS ACTIBREEZE بر روی صفحه ساخت چاپگر سه بعدی

شراکت با ASICS در تولید صندل های چاپ سه بعدی؛ نوآوری، برتری و افزایش تولید

“همکاری ما با ASICS گواهی بر اخلاق آینده نگر است که شرکت های ما را هدایت می کند. مایکل استروهکر

 مایکل استروهکر ، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد درآمد آن شرکت پرینت سه بعدی، گفت: با ارائه یک محصول کفش پرینت سه بعدی هیبریدی مصرفی به بازار، ما مرزهای ممکن را پیش می‌بریم و مشارکتی را ایجاد می‌کنیم که در نوآوری و برتری رشد می‌کند. “ما با هم در حال افزایش امکانات در کفش هستیم.”

صندل ها توسط سرویس تولید کارخانه هوشمند با 200 چاپگر در سراسر جهان فعال شده اند. این سرویس فایل‌های پرینت سه بعدی دیجیتال را برای تولید محصولات با حجم بالا یا کم، ترکیب بالا با حجم کم، سفارشی‌سازی شده یا محصولات در زمان استفاده می‌کند. (مقاله مربوط به پرینتر سه بعدی در تبلیغات و بازاریابی ممکن اس برایتان جالب باشد)

کریس اکمن، مدیر خط تولید جهانی کفش در ASICS افزود: “تعیین همکار عالی برای این سرمایه گذاری یک کار چالش برانگیز بود. ما به دنبال شریکی بودیم که رویکردی نوآورانه برای تولید پرینت سه بعدی داشته باشد و از سخت افزار و توانایی های مواد برتر برخوردار باشد. ما به تیمی نیاز داشتیم که بتواند تولید را افزایش دهد، تجربه زیادی داشته باشد و سرشار از استعداد باشد. این شرکت هوشمند پرینت سه بعدی ثابت کرده است که آن شریک است.

3dRD

شرکت صنعت سامه با نام تجاری 3dRD بزرگترین و تخصصی ترین تولیدکننده پرینترهای سه بعدی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست